Skip to content Skip to footer

Üretim

yüksek teknoloji

Kaliteli & Yüksek
Teknolojili Üretim

28 yıllık dermokozmetik tecrübemizi üretim tesisimiz ile taçlandırıyoruz. Üretim ihtiyaçlarınıza size özel çözümler ile cevap veriyoruz.

Deneyimli mühendis kadromuz ve yüksek kapasiteli üretim tesisimiz ile hizmet veriyoruz.

DermoGrup-LabDolum

Private Label

Eğer ürününüzü üretmek istiyor fakat üretim için bilginiz ve alt yapınız yok ise, hali hazırda üretim yapıyor fakat kapasitenizi arttırmak ve taleplere hızlı cevap vermek istiyorsanız fason üretim hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Kozmetik ve dermokozmetik ürün projelerinizi hayata geçiriyoruz. Formülasyondan ambalaj tasarımına kadar tüm süreçleri planlıyor ve projelendiriyoruz. Onaylanan projeler için sürdürülebilir ve doğa dostu politikamızdan ödün vermeden üretime başlıyoruz. İş ortaklarımızın beklentilerini karşılamak için uzman kadromuz ve üretim tesisimiz ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

Markanız Olsun

Uzun yıllar elde ettiğimiz dermokozmetik sektöründeki tecrübeyi web sitelerimiz aracılığıyla sizlere sunuyoruz. Her zaman kaliteli ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Sevilen dünya markalarını sizin için buluşturuyoruz!

 • Ar-Ge Çalışması
 • Örnek Numune Sunumu
 • Üretim
 • Ürün Tasarımı & Geliştirme
 • Ürün Dosyası Hazırlama
 • Ambalaj, Etiket ve Kutu Tasarımı
pexels-anna-shvets-5217926
pexels-karolina-grabowska-4210657

Ar-Ge ve Test

Sizin için gelişimiş Ar-Ge laboratuvarlarımızda ürün ve formül araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütüyor üretimi istenen ürünleri bir üst seviyeye taşıyoruz. Ürettiğimiz ürünleri pazara sürmeden önce ürünlerin tam potansiyellerine ulaştığından emin oluyoruz. Ar-Ge çalışmalarımız ile yeni formüller geliştiriyor ve gerekli test süreçlerinden geçiriyoruz.

Tüm üretim ve test aşamalarımızı çevreye ve hayvanlara zarar vermeden yürütüyor, sürdürülebilirliğe katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Bize Ulaşın

Üretim hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  Zonguldak Merkez Ofis

  3 Nolu OSB Sokak
  No:14 67850
  Alaplı / Zonguldak

  İstanbul Ofis

  Barbaros Mah. Denizmen Sokak
  No:24/3 34662
  Üsküdar / İstanbul

  Dermo Grup A.Ş. © 2024. Tüm hakkı saklıdır.